Co zamiast fotobudki? Jakie podobne atrakcje mamy do wyboru?

W ostatnich latach, bardzo dużą popularnością, zwłaszcza na osiemnastkach i przyjęciach weselnych, cieszyła się fotobudka. Producenci poszli jednak o krok dalej i stworzyli jej ulepszoną wersję – videobudkę 360. Fotobudka i videobudka 360 to wbrew pozorom dwa zupełnie inne urządzenia. Czy nowsza wersja zastąpi klasyczną fotobudkę?

Dlaczego warto postawić na videobudkę 360?

Fotobudka to urządzenie, które pozwala gościom na robienie klasycznych zdjęć. Są to zazwyczaj pojedyncze fotografie, które można urozmaicić ciekawymi atrybutami, na przykład maską lub kolorowymi włosami.. Zazwyczaj wybiera się ciekawe tło, a następnie wykonuje serię zdjęć, które można wydrukować lub udostępnić elektronicznie.

Videobudka 360 to pójście o krok dalej. Urządzenie to pozwala na nagrywanie filmów, które zdecydowanie lepiej utrwalają wspomnienia i ciekawe momenty z imprezy. Specjalna platforma porusza się dookoła, a zamontowana na ramieniu kamera rejestruje ujęcia i rejestruje przestrzeń. 

Co przemawia na korzyść videobudki 360?

Videobudka daje możliwość dołączania efektów specjalnych, nakładania grafik i wielu innych. Generuje pliki video, które można odtwarzać na różnego rodzaju urządzeniach, a także udostępniać na profilach społecznościowych. Fotobudka 360 to zdecydowanie bardziej atrakcyjne doświadczenie dla wszystkich gości zabawy. Można łatwiej wchodzić w interakcję z otoczeniem, wygłupiać się, tańczyć, czy śpiewać.

Videobudka 360 – dlaczego jest tak bardzo atrakcyjna?

Żyjemy obecnie w czasach bardzo zdominowanych przez media internetowe i profile społecznościowe. Dla wielu osób stanowią one codzienność. Drukowanie zdjęć w klasycznej formie powoli odchodzi w zapomnienie. To co jesteśmy w stanie zamieścić na Facebooku, czy Instagramie, posiada bardzo dużą wartość i siłę przebicia. 

Videobudka 360 to nie tylko świetne narzędzie do użytku prywatnego podczas imprez, ale także skuteczne narzędzie marketingowe podczas eventów. Osoby prowadzące biznes, mogą zdecydowanie wybić się dzięki wprowadzeniu do oferty videobudki 360, zamiast klasycznej fotobudki. 

Czy są na rynku inne alternatywy?

Nie tylko videobudka 360 jest alternatywą dla fotobudki. Na rynku mamy do wyboru jeszcze fotolustro. Wprawdzie jest ono bardzo podobne w formie do fotobudki, jednak jest to jej nieco unowocześniona wersja. 

W przeciwieństwie do fotobudki, lustro posiada duży wyświetlacz, który wygląda właśnie jak lustro i zabezpieczony jest szkłem hartowanym. Magiczne lustro podczas wesela, urodzin, czy innej imprezy, wykonuje fotografie całej osoby w formie pionowej. Ciekawym dodatkiem do fotolustra są płynne animacje. 

Fotolustro ma bardzo ciekawy i przyciągający uwagę design. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w “zachęty” głosowe do tego, aby wykonać sesję. Jest to ciekawe urozmaicenie, zwłaszcza dla dzieci. Lustro fotograficzne cechuje się dużą rozdzielczością ekranu, co umożliwia dodawanie własnych napisów i rysunków przed wykonaniem ostatecznego wydruku. 

Niewątpliwą zaletą fotolustra jest mała ilość potrzebnej przestrzeni, aby je ustawić. Wygląda ono estetycznie i delikatnie w klimacie “hollywoodzkim”.

Fotobudka i fotolustro pracują zazwyczaj na podobnej jakości aparacie fotograficznym, oświetleniu oraz drukarce. Oba urządzenia są świetnym urozmaiceniem każdej zabawy.

Leave a Comment