wideobudka360

Fotobudka 360 na ślub, videobudka na wesele – Świetna atrakcja dla gości 

Ślub i wesele to najpiękniejszy dzień w życiu dwojga młodych ludzi pełnych miłości i nadziei na przyszłość. Większość par pragnie, aby wesele było przyjęciem perfekcyjnym, wymarzonym i idealnym. Gusta są różne i o ile dla jednych kluczowym marzeniem wieczoru jest pokaz sztucznych ogni, to dla innych może być fotobudka, dzięki której stworzyć można niezapomniane fotografie rodzinne.

Zobacz również: Najlepsze atrakcje na wesele

Weselne atrakcje

Co pewien czas moda na atrakcje na wesele się zmienia, od pewnego czasu jedną z  popularnych i modnych atrakcji, na jaką się decyduje młoda para jest fotobudka 360 na ślub. Urządzenie nie wymaga szczególnych warunków do użycia, obsługa fotobudki jest prosta, a efekty końcowe imponujące. Jeśli chcemy wykonać kreatywne zdjęcia na ślubie warto inwestować w wynajem fotobudki 360. Szereg firm na terenie całego kraju zajmuje się wynajmem urządzeń pod hasłem videobudka 360 na wesele. Urządzenie otrzymamy kurierem, kompletne wraz z oświetleniem, zasilaczem, podestem i instrukcją obsługi.

Na czym polega fotobudka 360?

Specjalna platforma to zasadniczy element fotobudki 360, tuż obok kamery, która po uruchomieniu urządzenia wykonuje obroty wokół platformy robiąc przy tym fotografie bądź filmiki. To czy oprócz platformy zapewnimy różne tło do zdjęć, czy efekty świetlne, konfetti, balony, czy płatki róż, zależy od dodatkowych ustaleń. Jest to możliwe, aczkolwiek sama w sobie panorama zdjęć jest ciekawa. Zakup fotobudki z powodu wesela może nie zawsze się opłacać, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy również usługę – fotobudka 360 wynajem.

Jakie są zalety wynajmu lub zakupu fotobudki 360 na ślub?

Zalet wynajmu fotobudki 360 jest cały wachlarz. wesele to okazja, z której i para młoda i goście, rodzina, znajomi robią sobie wspólne zdjęcia, nagrywają filmy tworząc niepowtarzalne wspomnienia. Videobudka 60 na wesele ułatwia zrobię sobie selfie z efektami, zarówno jako statyczne zdjecie jak i jako mikrofilm gotowy do publikacji w social mediach. Urządzenie ułatwia wykonanie profesjonalnych zdjęć, nietuzinkowej oprawy fotografii bez udziału ekipy fotograficznej. Niewielkim kosztem można zapewnić gościom wspaniałą zabawę nie tylko na parkiecie i przy stole, ale również w postaci samodzielnego wykonania sobie zdjęć. Atutem videobudki 360 jest wykonanie zdjęć w ruchu, zdjec poklatkowych.

Zaletą videobudki jest również to, iż nie trzeba urzadzenia kupować, można je wynająć. Nie wymaga ono nikogo do stałej obsługi, można je ustawić i w ogrodzie, i na sali bankietowej, jak i w przedpokoju.

Jakie są możliwości korzystania z fotobudki 360 i videobudki 360 podczas ślubu?

Fotobudka 360 posłużyć może nie tylko na wesele, ale również do sesji ślubnej dla nowożeńców. To w jaki sposób wykorzystamy fotobudkę zależy od naszej kreatywności. Nie ma przeszkód by fotobudka była mobilna i posłużyła zarówno podczas przygotowań do ślubu, przez wesele aż po sesję plenerową pary młodej. Ilość wykonanych zdjęć i filmików jest nieograniczona. Zdjęcia nie wymagają fotografa. W ten sposób wykonać można zdjęcia pozowane, jak i te w pełni naturalne podczas składania życzeń, oczepin, tańca itp.