wideobudka360

Fotobudka 360 – co to jest i jak działa?

Fotobudka, zwana także często fotokabiną, to nic innego jak automat do samodzielnego robienia zdjęć. Jest ona świetnym urozmaiceniem czasu na różnego rodzaju przyjęciach i imprezach. Jak działa? Czy warto zaplanować taką atrakcję? Poniżej znajdziesz wszystkie informacje.

Czym jest fotobudka 360?

Fotobudka 360 lub inaczej Videobudka 360, jest to urządzenie, które wykorzystuje się do robienia panoramicznych zdjęć i kręcenia filmów z ciekawymi efektami. Videobudka na weselach, czy imprezach rodzinnych to świetna atrakcja nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Korzystanie z niej jest bezpieczne i proste. Fotobudka 360 to najnowszy trend, który cieszy się swoim powodzeniem w wielu zakątkach świata. 

Fotobudka 360 – jak działa i czym różni się od klasycznej fotobudki?

W przypadku klasycznej fotobudki, goście jedynie ustawiają się do zdjęcia na przeciwko urządzenia. Mogą trzymać też zabawne rekwizyty, na przykład maski. Nowocześniejsza wersja fotobudki, czyli fotobudka 360, składa się z platformy z obrotowym ramieniem. Do tego ramienia zamocowana jest kamera. 

Fotobudka 360Klasyczna Fotobudka
DziałanieWykorzystuje obrotową platformę i kamerę, nagrywając 360-stopniowe ujęciaGoście stają przed urządzeniem, wykonują statyczne zdjęcia
InterakcjaGoście wchodzą na platformę, wykonując ruchy i pozy, mogą tańczyć i spiewaćGoście ustawiają się przed urządzeniem, mogą używać rekwizytów i przebrań
EfektyDynamiczne, ruchome ujęcia z różnych perspektywStatyczne zdjęcia z jednej perspektywy
MateriałNagrane ujęcia dostępne w galerii online, możliwość łatwego udostępnienia w mediach społecznościowychZdjęcia drukowane oraz zapisane w formie plików zdjęciowych

Aby możliwe było wykonanie nagrania, goście muszą wejść na platformę. Mogą wykonywać ciekawe pozy i miny. W tym samym czasie kamera zamocowana na obrotowym ramieniu obraca się dookoła platformy i nagrywa bawiące się osoby z perspektywy ruchu po kole, to jest 360 stopni. Daje to ogromne pole do popisu i pozwala cieszyć się nagranym materiałem z wielu perspektyw. 

Fotobudka 360 - co to jest i jak działa

Jakie są zalety fotobudki 360?

Fotobudka 360 to świetne rozwiązanie podczas rodzinnych imprez, takich jak rocznice, wesela, urodziny, czy komunia. Świetnie sprawdzi się także na imprezach towarzyskich, gdyż sama w sobie zachęca do zabawy i wygłupów. 

Nagrane pliki możemy niemalże od razu pobrać na swój telefon, a następnie zamieścić na swoich mediach społecznościowych, na przykład na Facebooku. 

Sprawdź również: Czy fotobudka zapisuje zdjęcia?

Jest to usługa jedyna w swoim rodzaju. Gwarantuje niesamowite przeżycia i wspaniałą zabawę. Wszystkie nagrane ujęcia dostępne będą zawsze w galerii online, do której można otrzymać dostęp. 

Fotobudka 360 – czy warto kupić ją na własność, czy lepiej wynająć?

Zakupienie videobudki 360 do swojej firmy, może być bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Jest to świetna propozycja dla firm eventowych, zespołów muzycznych, a także dla organizatorów imprez okolicznościowych i festynów. 

Ze względu na rosnącą popularność takiej atrakcji, można spodziewać się bardzo dużego zainteresowania podczas wielu imprez. W sezonie weselnym z pewnością wzrośnie ilość zapytań związanych z możliwością wypożyczenia fotobudki 360 na wesele. Posiadanie jej na własność, da wówczas możliwość generowania dodatkowego dochodu. 

Planujesz zakup Fotobudki 360? Sprawdź: Producent fotobudek – na co zwrócić uwagę kupując fotobudkę?

Nagrania z fotobudki to coś, co sprawi że zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji swoją pomysłowością i innowacyjnością. Fotobudka 360 to atrakcja, która sprawdzi się nie tylko na luźnych spotkaniach, ale nawet na eventach firmowych. Spotkanie biznesowe urozmaicone fotobudką sprawi, że z pewnością nie pozostaniemy niezauważeni przez potencjalnych klientów. 

Fotobudka to wsparcie w biznesie

Fotobudka nie wymaga papieru, folii, ani konieczności wywoływania zdjęć. Wystarczy rozstawić swoje urządzenie i można rozpocząć proces nagrywania. Fotobudkowy biznes nie wymaga ponadto zatrudniania profesjonalnego fotografa, ani nawet osoby do obsługi. Jest to zdecydowanie duża niezależność i wygoda działania. Fotobudkę kupujesz tylko jeden raz i po prostu jej używasz. 

Leave a Comment