wideobudka360

Ile miejsca potrzeba na fotobudkę 360?

Fotobudka to bardzo proste w obsłudze urządzenie, które może odmienić charakter każdej imprezy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zrobić serię ciekawych zdjęć lub nagrać film. Często ilość miejsca w sali jest ograniczona. Decydując się na wynajem fotobudki podczas swojego przyjęcia, można zadać sobie pytanie, ile miejsca właściwie będzie na nią potrzebne? Poniżej wszelkie informacje.

Jak działa fotobudka 360?

Fotobudka użyta podczas wesela, przyjęć rodzinnych, czy urodzin, pomaga w zachowaniu najlepszych wspomnień i utrwalaniu więzi z bliskimi. Fotobudka 360 to stosunkowo nowe urządzenie na rynku. Skonstruowana jest na bazie obracanego podestu, który kręci się dookoła i umożliwia nakręcenie ciekawego filmu. Na specjalnym wysięgniku zainstalowana jest kamera, która rejestruje ujęcia. 

Jakie wymagania należy spełniać, aby zdecydować się na fotobudkę 360?

Instalacja fotobudki 360 nie wiąże się z wieloma wymaganiami. Podstawa to płaski teren, na którym platforma będzie mogła stać bezpiecznie i bez obaw o przewrócenie. Druga kwestia to zadaszenie. Urządzenie podłączone jest do prądu, a więc nie powinno znajdować się na zewnątrz, gdzie mogłoby zostać narażone na warunki atmosferyczne. 

Zastanawiasz się czego potrzebujesz do fotobudki? Do instalacji fotobudki 360, należy zapewnić dostęp do prądu 220/230 lub agregatu prądotwórczego.

Ile miejsca wymaga fotobudka 360?

Fotobudka sama w sobie nie zajmuje dużej powierzchni. Można ustawić ją w dowolnym zakątku sali. Minimalna powierzchnia, jaka jest potrzebna do rozstawienia urządzenia to 3×3 metra, jednak dla wygody użytkowania i komfortu osób, można ustawić fotobudkę na większej powierzchni. 

Skąd dowiedzieć się ile miejsca będzie potrzebne na konkretny model fotobudki 360?

Jeżeli zależy Ci na poznaniu dokładnych wymiarów konkretnego modelu fotobudki 360, najlepiej jest skonsultować się bezpośrednio z producentem lub osobą, która wypożycza sprzęt. Osoby te będą z pewnością posiadały informacje, co do tego jakie są wymiary urządzenia oraz jaka jest sugerowana ilość potrzebnego miejsca na fotobudkę 360

Najważniejszy aspekt udanego przyjęcia to zapewnienie wystarczającej przestrzeni dla ludzi, którzy będą korzystać z fotobudki. Zazwyczaj atrakcja ta wzbudza wiele euforii, gromadzi się przy niej spora ilość osób. Korzystać z niej mogą także dzieci. Im większa ilość miejsca będzie na nią przeznaczona, tym więcej osób będzie mogło z powodzeniem obserwować całą zabawę i w niej uczestniczyć.

Wybierając miejsce, gdzie automat będzie stał, należy zorientować się w kwestii dostępu do prądu oraz do dobrej jakości oświetlenia. 

Czy obok fotobudki należy zapewnić dodatkowe miejsce dla osoby obsługującej?

Jak dobrze wiemy, wesela czy inne imprezy okolicznościowe, to miejsce na którym gromadzi się zazwyczaj wielu usługodawców. Niektórzy z nich wymagają określonej ilości miejsca, na przykład zespół muzyczny, barman obsługujący mobilny bar z drinkami, czy barista. 

Z założenia fotobudka 360 jest urządzeniem samoobsługowym i nie wymaga udziału osób trzecich. Może się jednak zdarzyć, że podczas imprezy będziemy chcieli zamówić dodatkową obsługę animatora. Wówczas warto nieco powiększyć przestrzeń przeznaczoną na fotobudkę.

Osoba ta nie tylko zadba o profesjonalne ujęcia i pokieruje użytkownikami w kwestiach wykonywania atrakcyjnych ujęć, ale także zadba o ich zapisanie i przesłanie nam. Gotowe nagrania można bez problemu zamieścić też na mediach społecznościowych.

Fotobudka, zwana także często fotokabiną, to nic innego jak automat do samodzielnego robienia zdjęć. Jest ona świetnym urozmaiceniem czasu na różnego rodzaju przyjęciach i imprezach. Jak działa? Czy warto zaplanować taką atrakcję? Poniżej znajdziesz wszystkie informacje.

Leave a Comment