Artykuły

Co potrzebne do fotobudki?

Z czego składa się fotobudka?

Fotobudki tradycyjne, do wykonywania zdjęć, składają się z: drukarki sublimacyjnej, aparatu fotograficznego, listwy zasilającej, komputera, monitora dotykowego, oświetlenia.

Patrząc na fotobudkę 360 stopni, na pierwszy rzut oka widać wspomnianą wcześniej platformę. Jednak, aby wszystko działało sprawnie, potrzeba wielu dodatkowych elementów. Na platformie umieszczony jest ruchomy statyw z lampą akumulatorową Ulanzi oraz urządzeniem do nagrywania, a pod videobudką umieszczony jest neon RGB. Do obsługi Fotobudki 360 potrzebne są również piloty. Aby nagranie było wysokiej jakości, niezbędne jest dobre oświetlenie, dlatego na podłodze umieszczane są lampy LED (5 sztuk). Wideo Budka jest zasilana prądem, więc elementem wyposażenia jest również profesjonalne i dopasowane okablowanie.

Co potrzebne do fotobudki?

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem fotobudki 360, niczym nie musisz się martwić, ponieważ jej rozmieszczeniem zajmują się specjaliści naszej firmy. Jedyną rzeczą, jaką musisz nam zapewnić, to dostęp do internetu, prądu oraz odpowiednia ilość miejsca. Minimalna powierzchnia na fotobudkę, jaka będzie nam potrzebna, wynosi 3x3m. Nie musisz też mieć papieru ani folii.

Jakie dodatki mogą znaleźć się przy fotobudce?

Popularnym dodatkiem, umieszczanym przy fotobudce 360 stopni jest czerwony dywan. Dzięki niemu nadaje się elegancji, a Ty możesz poczuć się jak gwiazda. Oprócz tego, aby urozmaicić swoje nagrania, możesz użyć pistolet na bańki lub pieniądze. 

Popularnymi dodatkami są również takie gadżety, które możesz na siebie założyć. Są nimi na przykład:

  • maski, dzięki którym możesz stworzyć zabawną postać;
  • usta i wąsy na patyku, które trzymając przed twarzą podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmu tworzą humorystyczny rezultat; 
  • różnorodne peruki, dodające humoru;
  • kapelusze w wielorakich kształtach;
  • kostiumy lub stroje tematyczne;
  • plansze lub baloniki z napisami, które trzymając w ręku możesz wykorzystać jako element zabawy do nagrania lub zdjęcia;
  • personalizowane gadżety, np. ramki, na których są uwzględnione informacje o wydarzeniu, takie jak data, nazwa eventu, miejsce, itp.

Korzyści korzystania z fotobudki

Videobudki popularne są na całym świecie i stanowi jedną z najlepszych atrakcji na wesele i inne imprezy. Na wynajem fotobudki na swoją imprezę decyduje się wielu ludzi. Jedną z firm, która zapewnia takie usługi jest WideoBudka 360. Zazwyczaj jest to wynajem na kilka godzin, a pracę fotobudki nadzoruje conajmniej jedna osoba. Nic więc dziwnego, że chętnych na wynajem jest sporo, skoro niesie to za sobą takie korzyści, jak tworzenie pamiątek, wspomnienia, rozrywka, łatwa dostępność, integracja, możliwość personalizacji, poprzez dodanie dodatków związanych z eventem, marketing na wydarzeniach firmowych i promocyjnych.

Videobudki mogą być także dobrym przedsięwzięciem biznesowym. Na początku wymaga to sporego wkładu finansowego, jednak należy zwrócić uwagę na to, że szybko się on zwróci. Jeśli zdecydujesz się na zakup videobudki firmy WiedoBudka 360, pamiętaj, żeby stale śledzić trendy i aktualizować swoją ofertę do potrzeb konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *