Artykuły

Videobudka – pomysł na biznes 

Czy fotobudka 360 to dobry biznes? Jeśli szukasz sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki, to miej na uwadze fakt, że wraz z rozwojem mediów społecznościowych i obsesją na punkcie uwieczniania każdej chwili – fotobudki 360 stają się obowiązkowym elementem każdej imprezy w Polsce. Nowoczesne, mobilne vidobudki 360 są proste w obsłudze i idealnie nadają się na specjalne okazje, takie jak: wesela, chrzciny, przyjęcia urodzinowe, zjazdy rodzinne, studniówki i imprezy firmowe.

Co to jest fotobudka 360?

Fotobudka 360 (niekiedy określana mianem: videobudka, foto video budka, selfie 360 lub kamera 360) to przenośne urządzenie, które jest wykorzystywane do robienia panoramicznych zdjęć i do nagrywania efektownych filmów na żywo. Wiele fotobudek 360 jest wyposażonych w funkcje udostępniania nagrań w mediach społecznościowych, takich jak: Facebook, TikTok i Instagram.

Sprawdź również: Fotobudka 360 – co to jest i jak działa?

Działanie fotobudki 360

Gdy goście na imprezie wchodzą na specjalną, dobrze oświetloną platformę rozpoczyna się zabawa, bo mogą bawić się w blasku reflektorów, pozować do zdjęć i tańczyć jak na scenie, podczas gdy obrotowe ramię z telefonem obraca się wokół nich i wszystko nagrywa. Warto pamiętać, że w Polsce, oprócz wesel, video budki są dość często rozstawiane na: galach, koncertach, pokazach, targach, konferencjach, warsztatach i szkoleniach, podczas których, uczestnicy spotkania mogą wejść do fotobudki i nagrać krótki filmik lub testimonial.

Czy fotobudka 360 się opłaca? 

Fotobudki 360 przyciągają ludzi w Polsce ze względu na inne, nowatorskie podejście to tematu filmu i fotografii. Nagrania wideo pod kątem 360 stopni pozwalają na tworzenie niesamowicie autentycznych obrazów, bo kamera rejestruje całe otoczenie panoramicznie, poprzez obracanie lub przesuwanie obrotowego ramienia, w dowolnym kierunku wokół platformy. 

Fotobudki 360 to sprzęt przenośny i można go łatwo przetransportować w dowolne miejsce, a z racji tego, że jest to obecnie bardzo popularny trend i na fotobudki w Polsce jest bardzo duże zapotrzebowanie. Stanowi ona świetną atrakcję na imprezę urodzinową i nie tylko, więc zwrot z inwestycji w urządzenie może być dość szybki. Warto zakupic konstrukcje reklamowe by postawić bilbord w Twojej miejscowości i ogłoscić swoje usługi wiedoebudki 360.

Videobudka – pomysł na biznes

Fotobudka 360 – ile kosztuje?

Fotobudka 360 jest biznesem, który ma niskie koszty początkowe. Przykładowo, w 2023 roku, w naszej firmie, cena zakupu za kompleksowe urządzenie Wideo Budka 360° wynosi 16200 zł netto, a zakup samej platformy wiąże się z wydatkiem 13200 zł netto. 

Nasza oferta zakupu aktualnie obejmuje 2 rodzaje sprzętu i są to:

  • Wideo Budka 360° – gotowy zestaw na imprezę,
  • Platforma obrotowa z podstawowym wyposażeniem. 

Produkowane przez nas fotobudki 360 są dostępne “od ręki”, umożliwiamy zakup urządzenia na raty lub leasing wyprodukowanego przez nas sprzętu, wystawiamy faktury VAT. Odbiór zakupionej wideo budki może odbyć się we własnym zakresie, w siedzibie naszej firmy, ale jeśli zajdzie taka potrzeba – szybko i bezpiecznie wyślemy zakupione urządzenie kurierem.

Videobudka jako pomysł na biznes

Videobudka 360, ten pomysł na biznes jest doskonałą opcją do rozważenia dla początkujących przedsiębiorców. Aby rozpocząć, nie potrzeba drogiego sprzętu, a dzięki odpowiednio ukierunkowanej reklamie, można stworzyć odnoszącą sukcesy działalność. Fotobudka 360 może być narzędziem, które pozwoli zarobić Ci sporą sumę pieniędzy w relatywnie krótkim czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *