Artykuły

Najlepsze atrakcje na wesele

Zanim zaczniemy rozmawiać atrakcje na wesele na oślep, bazując na trendach w branży ślubnej warto zastanowić się, które z tych atrakcji uświetnią nasze wesele, które są praktyczne, które mogą uświetnić przyjęcie, a które są tylko zbytecznym wydatkiem nic nie wnoszącym w jakość tego wyjątkowego dnia. 

Zobacz również: Videobudka 360 na wesele

Jakie są najciekawsze atrakcje, które można zorganizować na weselu? 

Wśród setek możliwości wymienić można te najpopularniejsze jak pokaz sztucznych ogni, wypuszczenie w niebo lampionów świetlnych, led show, tańce w pianie, foto i videobudki 360. Odpowiednia rozrywka na wesele winna uwzględniać zarówno gust pary młodej, jak i zaproszonych gosci. oczywiście nie da się dogodzić każdemu z osobna a ilość atrakcji nie jest kluczowa, bowiem liczy się jakość.

Czasem o wiele lepiej jest zrezygnować z fruwających gołębi, płatków róż, czy fajerwerków na rzecz np. fotobudki 360. Należy zwrócić uwagę, iż atrakcje weselne podzielić można na te dedykowane wyłącznie młodej parze oraz te skierowane dla gości, wszystkich uczestników przyjęcia. Do tych pierwszych należą przejażdżki bryczką czy sportowym kabrioletem, limuzyną, czy ekstremalne sesje fotograficzne, wytwórnie dymu i piękna oprawa pierwszego tańca. Do atrakcji przeznaczonych dla ogółu należy sprzet do karaoke, selfie itp. Do najciekawszych atrakcji jakimi wypełnia się program weselny należy sesja fotograficzna z wykorzystaniem nowoczesnego hitu, jakim jest wideobudka 360. 

Najlepsze atrakcje na wesele

Czym jest fotobudka 360 i dlaczego jest uważana za atrakcyjną opcję na przyjęciu weselnym?

Wesele jest idealną okazja do robienia sobie zdjeć zarówno selfie jak też z rodziną, ze znajomymi, z parą młodą itd. Fotobudka 360 nie dość że oferuje efektowne fotografie panoramiczne, poklatkowe, czy mini filmiki, to w dodatku pozwala uchwycić niezapomniane wspomnienia na fotografii uświetniając tak wyjątkową uroczystość jak wesele. Fotobudkę można również wzbogacić o efekty specjalne, takie jak:

  • oświetlenie disco,
  • konfetti,
  • płatki róż,
  • wytwornicę dymu,
  • rozmaite tła

Fotobudka 360 to nic innego jak platforma wyposażona w mobilna kamerę obracajacą sie wokół platformy. Doskonała jakość zdjęć to wartość dodana fotobudki. Zamiast profesjonalnego fotografa można do woli i bez żadnych ograniczeń czasowych skorzystać ze zdjęć wykonywanych przez fotobudkę. Urządzenie nei wymaga operatora, doskonale radzi sobei z fotografia w ruchu.

Gdzie można wynająć fotobudkę 360 na wesele?

Fotobudki 360 to obecnie bardzo popularna atrakcja na imprezę, nie tylko na wesele. firm oferujących wynajem fotobudki jest całkiem sporo, można skorzystać z firm eventowych, jak też wyspecjalizowanych jedynie w udostępnianiu fotobudki 360. Poza wynajmem można pomyśleć również o nabyciu urządzenia.

Zakup fotobudki 360 nie jest wcale drogim wydatkiem, zwłaszcza gdy chcemy obsłużyć kilka przyjęć p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *