Artykuły

Jakie atrakcje na imprezę urodzinową?

Rozrywka na urodziny

Zarówno 18tki, 50tki, jak i inne urodziny zasługują na huczne świętowanie. Z reguły to właśnie okrągłe liczby czy też osiemnastka to imprezy na które w szczególnosci szykuje się atrakcje i urodziny na większa liczbe gości, przyjęcia w restauracjach itp. Oprócz kwiatów, balonów, muzyki, pamiątkowych ksiąg, prezentacji wspomnień warto wymienić takie atrakcje na urodziny jak fotobudka. Bezsprzecznie to ciekawe rozwiązanie niezależnie od tego które urodziny obchodzi solenizant, czy są to pierwsze, dziesiąte a może osiemdziesiąte. Wynajem fotobudki jest tani, nieskomplikowany, nie wymaga szczególnej obsługi a efekt może być zdumiewający. Wykonanie fotografii czy mini filmików na potrzeby social mediów za pośrednictwem fotobudki to świetna frajda, jak też okazja do stworzenia wspomnień na przyszłość. 

Czy fotobudka to dobry pomysł na imprezę urodzinową?

O ile pokazy komika, czy występ zespołu rockowego można uznać za przesadne, to zakup fotobudki na potrzeby imprezy urodzinowej nie uchodzi za fanaberię. Coraz więcej lokali organizujących w swoich progach imprezy okolicznościowe jak urodziny zapewnia wynajem fotobudki, udostępnia swoje urządzenie jako bonus do rezerwacji sali. Fotobudka to niewielkie urządzenie, które cieszy. Utrzymanie urządzenia polega jedynie na jego ustawieniu w przestronnej przestrzeni i podłączenie do prądu, ewentualnie sieci wifi umożliwiając transferowanie zdjęć wprost na urządzenia gości.

Fotobudka czy fotolustro

Jak zaskoczyć gości na urodzinach?

Atrakcji dla świętującego urodziny nie powinno braknąć o co dbają głównie goście poprzez prezenty, życzenia, obecność i swój wkład w atmosferę urodzinowego przyjęcia. Solinizat jako organizator i gospodarz nie może więc pozostawić gości bez odwzajemnienia, stąd też przygotowanie atrakcji dla gości. Sporym zaskoczeniem może być sesja zdjęciowa przy użyciu fotobudki. Urządzenie można wykorzystać na wiele sposobów, fotografować można się pojedynczo, w parach jak i grupami przyjaciół, rodzinę itp. Co więcej ujęcia można powtarzać do woli, bez skrępowania, dodawać efekty specjalne wykonanym fotografiom. 

Fotobudki na urodziny to świetna pamiątka!

Efekt fotobudki jest jak najbardziej materialny i pozostaje świetną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia można zachować w wersji elektronicznej jak też wydrukować w sposób klasyczny. Mogą posłużyć do fotorelacji. To pamiątka i dla gości, i dla gospodarza imprezy. Wspólnie spędzony czas na robieniu sobie zdjęć to niezapomniane chwile, niepowtarzalne i bardzo szczere, naturalne, sposób na oderwanie się od suto zastawionego stołu, okazja do uśmiechu, rozmowy, interakcji. To właśnie dzięki temu fotobudki robią furorę na imprezach w całym kraju i są coraz częstszym gościem na urodzinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *